Agencja Eventowa to zespół ludzi

Poznaj nas

właściciel

Kreatywny mózg wszelkich eventowych operacji i innowacji w Strefie Kreatywności. Jeśli wydaje Ci się, że możesz napotkać problem, Michał jest osobą, która na pewno go rozwiąże. Umysł analityczny wspiera doskonalenie marki i usług, a doświadczenie sprawia, że Michał poprowadzi wydarzenie wyjątkowo, również w jęz. angielskim.

Ewa

właściciel

Organizacja każdej imprezy będzie banalnie łatwa jeśli zatrudnisz tą specjalistkę. Każda impreza jest dopięta na ostatni guzik. Uwielbia pracę z ludźmi i wśród ludzi. Sprawia, że event jest niezapomniany. Potrafi zaskoczyć niesamowitą kreatywnością, dzięki czemu imprezy firmowe i integracyjne przechodzą do historii.

Paulina

Opiekun Klienta

Uśmiechnięta, pełna empatii,  pogody ducha i zaskakujących pomysłów. To właśnie Paulina. Ważne jest dla niej to, aby każdy koordynowany przez nią event był wyjątkowy i niepowtarzalny. Jej dbałość o szczegóły, zorganizowanie oraz komunikatywność sprawia, że wydarzenia są wyjątkowe.

Oraz nasi wspaniali Animatorzy

Ignacy

Animator

Prowadząc animacje stawia przede wszystkim na frajdę uczestników. Stara się, aby każdy brzdąc był zadowolony oraz, żeby każda zabawa była ciekawa i dawała wiele radości. Uwielbia bawić się z dziećmi co powoduje, że bardzo angażuje się w każdą wymyśloną grę, jednocześnie pamiętając o bezpieczeństwie uczestników. Jeśli raz pojawi się na Twojej imprezie to z pewnością nie ostatni…

Patrycja

Animator

Patrycja uważa, że w pracy z dziećmi najważniejsze są chęci i „nawiązanie nici porozumienia”. Cechuje ją otwartość, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz radość z pracy z najmłodszymi. Specjalistka w dziedzinie bajek, wyścigów i zabaw. Z tą animatorką nie ma rzeczy niemożliwych, a impreza poprowadzona przez nią będzie jedyna i niezapomniana.

Iga

Animator

Młoda, pełna pasji i energii. Tworzenie odpowiedniej scenerii do wydarzenia, to jej żywioł, bo uwielbia bawić się kolorami, dodatkami i gadżetami. Dobra zabawa to też jej oprawa bo strona estetyczna imprezy, to taka kropka nad „i”. Najbardziej cieszy ją zachwyt w oczach gości.

 

Ewelina

Animator

Ewelina nieustannie uśmiechniętą osobą, którą cechuje duża kreatywność, ma mnóstwo energii, uwielbia pracę z dziećmi, a największą satysfakcję daje jej uśmiech na twarzy waszych pociech. Obiera cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, a w swoim życiu stawia na rozwój.

 

Paulina

Event manager

Manager Strefy Kreatywności, który wie, jak poprowadzić zespół do sukcesu. Jest osobą pełną empatii, pogody ducha i zaskakujących pomysłów. Ważne jest dla niej to, aby każdy zorganizowany przez nią event był wyjątkowy i niepowtarzalny. Jej dbałość o szczegóły, zorganizowanie oraz komunikatywność sprawia, że wydarzenia są wyjątkowe.

Basia

Animator

Jest osobą zarażającą pozytywną energią, dla której praca z dziećmi to czysta przyjemność. Wielką wagę przywiązuje do tego, aby zdobyć zaufanie i złapać dobry kontakt z drugą osobą. Jej zaangażowanie oraz nowe pomysły, które pojawiają się co chwila w jej głowie sprawią, że czas spędzony z nią mija niewyobrażalnie szybko.

Monika

Animator

Jak mawiają „kobieta petarda”. Największą radość i satysfakcję sprawia jej prowadzenie animacji tanecznych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystko w co się zaangażuje robi na 200%. Posiada nieskończone pokłady energii , którą zaraża wszystkich uczestników imprez. Każdy event z jej udziałem to zawsze gwarancja dobrego humoru 🙂

Natasza

Animator

Natasza przez znaczną część życia była związana z harcerstwem. Uwielbia układać plany imprez według fabuły, gdy wszystko tworzy jedną, spójną całość. Nic nie daje jej takiej satysfakcji, gdy widzi jak w oczach dzieci rozpala się chęć wykonania kolejnego „zadania w misji”, gdy działają zespołowo. Jej mocne strony to kreatywność, otwartość i ciągła chęć rozwoju.

 

Kamila

Animator

Marika

Animator

Diana

Animator

Iza

Animator

Gratulacje!

Teraz możemy
Przygotować dla Ciebie
Doskonałą ofertę

Skontaktujemy się tak szybko, jak tylko jest to możliwe!