Strefa Kreatywnośc Agencja Eventowa

Siłą marki

Jest nasz zespół

Ewa

właściciel

Organizacja każdej imprezy będzie banalnie łatwa jeśli zatrudnisz tą specjalistkę. Każda impreza jest dopięta na ostatni guzik. Uwielbia pracę z dziećmi i sprawianie by czas podczas eventu był niezapomniany. Zaś dla dorosłych na każdej imprezie potrafi zaskoczyć niesamowitą kreatywnością, dzięki czemu imprezy firmowe i integracyjne przechodzą do historii.

Michał

właściciel

Człowiek orkiestra, porwie do tańca na każdym wydarzeniu,a jako Konferansjer czuje się jak ryba w wodzie. Wodzirej, tancerz i Animator. Nie jest dla niego problemem wcielić się w rolę postaci z Krainy Lodu lub Superbohatera. Dzieci go wprost uwielbiają. Kreatywny mózg wszelkich eventowych operacji i aktor w przedstawieniach dla dzieci. Po prostu Michał.

Paulina

Event manager

Manager Strefy Kreatywności, który wie, jak poprowadzić zespół do sukcesu. Jest osobą pełną empatii, pogody ducha i zaskakujących pomysłów. Ważne jest dla niej to, aby każdy zorganizowany przez nią event był wyjątkowy i niepowtarzalny. Jej dbałość o szczegóły, zorganizowanie oraz komunikatywność sprawia, że wydarzenia są wyjątkowe.

Karolina

animator

Rozchmurzy każdego małego marudę, a animacje prowadzi z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Praca z dziećmi jak wiecie niekiedy łatwa nie jest, ale gdy Karolina widzi uśmiechnięte buzie na koniec każdej imprezy, to nic nie jest w stanie odebrać jej ogromnego uczucia satysfakcji 🙂 Pozytywna, energiczna, a przy tym dbająca o bezpieczeństwo nawet najmniejszych pociech 🙂

Ignacy

Animator

Prowadząc animacje stawia przede wszystkim na frajdę uczestników. Stara się, aby każdy brzdąc był zadowolony oraz, żeby każda zabawa była ciekawa i dawała wiele radości. Uwielbia bawić się z dziećmi co powoduje, że bardzo angażuje się w każdą wymyśloną grę, jednocześnie pamiętając o bezpieczeństwie uczestników. Jeśli raz pojawi się na Twojej imprezie to z pewnością nie ostatni…

Patrycja

Animator

Patrycja uważa, że w pracy z dziećmi najważniejsze są chęci i „nawiązanie nici porozumienia”. Cechuje ją otwartość, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz radość z pracy z najmłodszymi. Specjalistka w dziedzinie bajek, wyścigów i zabaw. Z tą animatorką nie ma rzeczy niemożliwych, a impreza poprowadzona przez nią będzie jedyna i niezapomniana.

Iga

Animator

Młoda, pełna pasji i energii. Tworzenie odpowiedniej scenerii do wydarzenia, to jej żywioł, bo uwielbia bawić się kolorami, dodatkami i gadżetami. Dobra zabawa to też jej oprawa bo strona estetyczna imprezy, to taka kropka nad „i”. Najbardziej cieszy ją zachwyt w oczach gości.

 

Ewelina

Animator

Ewelina nieustannie uśmiechniętą osobą, którą cechuje duża kreatywność, ma mnóstwo energii, uwielbia pracę z dziećmi, a największą satysfakcję daje jej uśmiech na twarzy waszych pociech. Obiera cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, a w swoim życiu stawia na rozwój.

 

Basia

Animator

Jest osobą zarażającą pozytywną energią, dla której praca z dziećmi to czysta przyjemność. Wielką wagę przywiązuje do tego, aby zdobyć zaufanie i złapać dobry kontakt z drugą osobą. Jej zaangażowanie oraz nowe pomysły, które pojawiają się co chwila w jej głowie sprawią, że czas spędzony z nią mija niewyobrażalnie szybko.

Monika

Animator

Jak mawiają „kobieta petarda”. Największą radość i satysfakcję sprawia jej prowadzenie animacji tanecznych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystko w co się zaangażuje robi na 200%. Posiada nieskończone pokłady energii , którą zaraża wszystkich uczestników imprez. Każdy event z jej udziałem to zawsze gwarancja dobrego humoru 🙂

Natasza

Animator

Natasza przez znaczną część życia była związana z harcerstwem. Uwielbia układać plany imprez według fabuły, gdy wszystko tworzy jedną, spójną całość. Nic nie daje jej takiej satysfakcji, gdy widzi jak w oczach dzieci rozpala się chęć wykonania kolejnego „zadania w misji”, gdy działają zespołowo. Jej mocne strony to kreatywność, otwartość i ciągła chęć rozwoju.

 

Kamila

Animator

Marika

Animator

Diana

Animator

Iza

Animator

Gratulacje!

Teraz możemy
Przygotować dla Ciebie
Doskonałą ofertę

Skontaktujemy się tak szybko, jak tylko jest to możliwe!