Przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Zielony Kapturek” przedstawia bajkę w zupełnie nowoczesnej odsłonie. Porusza ważne zagadnienia z zakresu szeroko pojętej ekologii oraz kształtuje wrażliwość na otaczającą przyrodę.


Przedstawienia i spektakle dla dzieci

Jako agencja eventowa i artystyczna nie tylko organizujemy wydarzenia o charakterze rozrywkowym ale również chętnie angażujemy się w działania społeczne i pro edukacyjne. Wiemy jak ważne jest wychowanie młodego człowieka dlatego realizujemy wiele projektów, mających na celu rozwój dzieci poprzez zabawę. Organizujemy przedstawienia i spektakle edukacyjne dla dzieci, propagujące zdrowy tryb życia, ekologię i bezpieczeństwo.

Przedstawienia edukacyjne, które organizujemy, poruszają problematykę dnia codziennego a ich główną zaletą jest pouczająca fabuła. Spektakle dla dzieci mają za zadanie nie tylko nauczyć jakie są wartości człowieka, co jest dobre a co złe ukazując zrozumiały dla dzieci przekaz ale także angażując dzieci w trakcie przedstawienia, tworząc wraz z nimi to widowisko oraz ucząc przez zabawę.

Przedstawienia i spektakle dla dzieci organizowane są zarówno w szkołach, przedszkolach, teatrach, dla dzieci w każdym wieku jako akcje społeczne i projekty samorządowe.

Podwodny Świat


Plum i Chlup