Nasz zespół :)

Ewa

Organizacja każdej imprezy będzie banalnie łatwa jeśli zatrudnisz tą specjalistkę. Każda impreza jest dopięta na ostatni guzik. Uwielbia pracę z dziećmi i sprawianie by czas podczas eventu był niezapomniany. Zaś dla dorosłych na każdej imprezie potrafi zaskoczyć niesamowitą kreatywnością, dzięki czemu imprezy firmowe i integracyjne przechodzą do historii.

Michał

Człowiek orkiestra, porwie do tańca na każdym wydarzeniu,a jako Konferansjer czuje się jak ryba w wodzie. Wodzirej, tancerz i Animator. Nie jest dla niego problemem wcielić się w rolę postaci z Krainy Lodu lub Superbohatera. Dzieci go wprost uwielbiają. Kreatywny mózg wszelkich eventowych operacji i aktor w przedstawieniach dla dzieci. Po prostu Michał :)

Paulina

Manager Strefy Kreatywności, który wie, jak poprowadzić zespół do sukcesu. Jest osobą pełną empatii, pogody ducha i zaskakujących pomysłów. Ważne jest dla niej to, aby każdy zorganizowany przez nią event był wyjątkowy i niepowtarzalny. Jej dbałość o szczegóły, zorganizowanie oraz komunikatywność sprawia, że wydarzenia są wyjątkowe.

Karolina

Rozchmurzy każdego małego marudę, a animacje prowadzi z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Praca z dziećmi jak wiecie niekiedy łatwa nie jest, ale gdy Karolina widzi uśmiechnięte buzie na koniec każdej imprezy, to nic nie jest w stanie odebrać jej ogromnego uczucia satysfakcji :) Pozytywna, energiczna, a przy tym dbająca o bezpieczeństwo nawet najmniejszych pociech :)

Marta

Można stwierdzić że urodziła się po to by sprawiać radość innym, a w szczególności naszym małym milusińskim. Charyzmatyczna, odpowiedzialna, empatyczna, z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie. Pozytywnie nastawiona do życia, lubi jak się coś dzieje. Zadowolona, uśmiechnięta buzia dziecka to dla niej największa motywacja i satysfakcja.

Natasza

Natasza przez znaczną część życia była związana z harcerstwem. Uwielbia układać plany imprez według fabuły, gdy wszystko tworzy jedną, spójną całość. Nic nie daje jej takiej satysfakcji, gdy widzi jak w oczach dzieci rozpala się chęć wykonania kolejnego „zadania w misji”, gdy działają zespołowo. Jej mocne strony to kreatywność, otwartość i ciągła chęć rozwoju.

Ignacy

Prowadząc animacje stawia przede wszystkim na frajdę uczestników. Stara się, aby każdy brzdąc był zadowolony oraz, żeby każda zabawa była ciekawa i dawała wiele radości. Uwielbia bawić się z dziećmi co powoduje, że bardzo angażuje się w każdą wymyśloną grę, jednocześnie pamiętając o bezpieczeństwie uczestników. Jeśli raz pojawi się na Twojej imprezie to z pewnością nie ostatni...

Patrycja

Patrycja uważa, że w pracy z dziećmi najważniejsze są chęci i "nawiązanie nici porozumienia". Cechuje ją otwartość, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz radość z pracy z najmłodszymi. Specjalistka w dziedzinie bajek, wyścigów i zabaw. Z tą animatorką nie ma rzeczy niemożliwych, a impreza poprowadzona przez nią będzie jedyna i niezapomniana.

Monika

Jak mawiają "kobieta petarda". Największą radość i satysfakcję sprawia jej prowadzenie animacji tanecznych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystko w co się zaangażuje robi na 200%. Posiada nieskończone pokłady energii , którą zaraża wszystkich uczestników imprez. Każdy event z jej udziałem to zawsze gwarancja dobrego humoru :)

Basia

Jest osobą zarażającą pozytywną energią, dla której praca z dziećmi to czysta przyjemność. Wielką wagę przywiązuje do tego, aby zdobyć zaufanie i złapać dobry kontakt z drugą osobą. Jej zaangażowanie oraz nowe pomysły, które pojawiają się co chwila w jej głowie sprawią, że czas spędzony z nią mija niewyobrażalnie szybko.

Sandra

Szalona, kreatywna – animatorka oraz osoba która nie lubi nudy. Zaangażowana w 100% w każdy event, przyjmuje największe wyzwania, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Praca z dziećmi jak i z dorosłymi na eventach sprawia jej ogromną przyjemność.

Iga

Młoda, pełna pasji i energii. Tworzenie odpowiedniej scenerii do wydarzenia, to jej żywioł, bo uwielbia bawić się kolorami, dodatkami i gadżetami. Dobra zabawa to też jej oprawa bo strona estetyczna imprezy, to taka kropka nad „i”. Najbardziej cieszy ją zachwyt w oczach gości.

Ewelina

Ewelina nieustannie uśmiechniętą osobą, którą cechuje duża kreatywność, ma mnóstwo energii, uwielbia pracę z dziećmi, a największą satysfakcję daje jej uśmiech na twarzy waszych pociech. Obiera cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, a w swoim życiu stawia na rozwój.

Zuzanna

Julia

Kreatywna i ambitna. Wystarczy chwila, by w jej głowie pojawiły się miliony pomysłów! Swoją pracę wykonuje dokładnie, dbając o zachowanie wysokich standardów. Dzieci inspirują ją swoją kreatywnością i otwartością, dlatego jako priorytet stawia ich dobre samopoczucie. Lubi patrzeć na pojawiające się w ich oczach iskierki na widok przygotowanych przed nią dekoracji.

Monika M

Diana