Obsługa eventów stacjonarnych

Nie sztuką jest zrobić event. Sztuką jest tworzyć niezapomniane chwile i momenty, do których chce się wracać.

Eventy świąteczne

Czas na niezapomniane świąteczne spotkanie pracowników!
Sezon świąteczny to wyjątkowy czas w roku, a my w Strefie Kreatywności wiemy, jak uczynić go jeszcze bardziej magicznym i niezapomnianym. Zapraszamy Was do przeżycia niepowtarzalnego świątecznego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci każdego pracownika.

Eventy dla dzieci

Podczas animacji dla dzieci bardzo ważna jest swoboda, świetna zabawa, ale także bezpieczeństwo dzieci. Oferujemy dmuchańce, malowanie buzi, piana party, mini zapasy sumo, bańki mydlane, wyścigi i konkurencje grupowe z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów animacyjnych, ale przede wszystkim nasi kreatywni animatorzy w kreatywnych strojach sprawiają, że na ustach dzieci gości długotrwały i szczery uśmiech.

Przykładowe realizacje

Jubileusze

Jubileusz firmy to wyjątkowa okoliczność i świetna okazja, aby podziękować pracownikom za zaangażowanie i umocnić ich przekonanie, że są ważną częścią zgranego zespołu. Rocznica istnienia firmy to również doskonały narzędzie do budowania relacji z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Zorganizujemy urodziny firmy tak, aby każdy uczestnik czuł się wyjątkowo, a przedstawiciele firmy mogli swobodnie świętować rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Eventy plenerowe

Imprezy integracyjne to okazja do świetnej zabawy, poznania się lepiej ale przede wszystkim poprawa atmosfery w miejscu pracy, które przekłada się na efektywniejszą pracę Państwa pracowników.

Przykładowe realizacje

Otwarcia nowych siedzib firm

Nowa przestrzeń do pracy i osiągania wspólnych zespołowych sukcesów zasługuje na otwarcie, które sprawi, że pracownicy poczują się komfortowo w nowym miejscu. Od części oficjalnej i przecięcia wstęgi po live cooking i atrakcje dodatkowe.

Eventy CSR i ESG

ZIELONA ODPOWIEDZIALNOŚĆ Zaskocz swoich pracowników innowacyjnym pomysłem na integrację. Idea CSR - Corporate Social Responsibility - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu - jest świetnym rozwiązaniam. Podczas naszych eventów CSR budujemy budy dla psów do schronisk, konstruujemy karmiki dla ptaków na zimę,sadzimy drzewa w lasach, remontujemy domy dziecka, czy też budujemy parki rozrywki dla najmłodszych.

Przykładowe realizacje

Pokazy artystyczne

Imprezy integracyjne i okolicznościowe to okazja do świetnej zabawy, poznania się lepiej, ale przede wszystkim poprawa atmosfery w miejscu pracy, które przekłada się na efektywniejszą pracę Państwa pracowników.

Chcesz zorganizować wyjątkowy event?

Zdejmiemy Ci to z głowy!

Gratulacje!

Teraz możemy
Przygotować dla Ciebie
Doskonałą ofertę

Skontaktujemy się tak szybko, jak tylko jest to możliwe!