Strefa Kreatywnośc Agencja Eventowa

Kreacja, organizacja i obsługa eventów stacjonarnych

Nie sztuką jest zrobić event. Sztuką jest tworzyć chwile, które zostaną w pamięci na długo. My znamy ten sekret…

Eventy dla dzieci

Podczas animacji i zabaw dla dzieci bardzo ważna jest swoboda, świetna zabawa ale także bezpieczeństwo dzieci. Dmuchańce, malowanie buzi, piana party, mini zapasy sumo, bańki mydlane, wyścigi i konkurencje grupowe z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów animacyjnych, ale przede wszystkim nasi kreatywni animatorzy w kreatywnych strojach sprawiają, że każde organizowane przez nas wydarzenie, zabawy dla dzieci zostają w pamięci na długo.

Przykładowe realizacje

Jubileusze

Jubileusz firmy należy do najważniejszych wydarzeń w organizacji i wymaga wyjątkowej oprawy! To idealny moment, aby podziękować pracownikom za ich dotychczasowe zaangażowanie, a także partnerom i klientom za współpracę. Jubileusz może mieć formę klasyczną bądź wyjątkową tematykę.

Eventy plenerowe

Imprezy integracyjne to okazja do świetnej zabawy, poznania się lepiej ale przede wszystkim poprawa atmosfery w miejscu pracy, które przekłada się na efektywniejszą pracę Państwa pracowników.

Przykładowe realizacje

Otwarcia nowych siedzib firm

Nowa przestrzeń do pracy i osiągania wspólnych zespołowych sukcesów zasługuje na otwarcie, które sprawi, że pracownicy poczują się komfortowo w nowym miejscu. Od części oficjalnej i przecięcia wstęgi po live cooking i atrakcje dodatkowe.

Eventy CSR i ESG

ZIELONA ODPOWIEDZIALNOŚĆ Zaskocz swoich pracowników innowacyjnym pomysłem na integrację. Idea CSR - Corporate Social Responsibility - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu - jest świetnym rozwiązaniam. Podczas naszych eventów CSR budujemy budy dla psów do schronisk, konstruujemy karmiki dla ptaków na zimę,sadzimy drzewa w lasach, remontujemy domy dziecka, czy też budujemy parki rozrywki dla najmłodszych.

Przykładowe realizacje

Pokazy artystyczne

Imprezy integracyjne i okolicznościowe to okazja do świetnej zabawy, poznania się lepiej, ale przede wszystkim poprawa atmosfery w miejscu pracy, które przekłada się na efektywniejszą pracę Państwa pracowników.

Chcesz zorganizować wyjątkowy event?

Zdejmiemy Ci to z głowy!

Gratulacje!

Teraz możemy
Przygotować dla Ciebie
Doskonałą ofertę

Skontaktujemy się tak szybko, jak tylko jest to możliwe!