Animacje i zabawy dla dzieci

Podczas animacji i zabaw dla dzieci bardzo ważna jest swoboda, świetna zabawa ale także bezpieczeństwo dzieci. Dmuchańce, malowanie buzi, piana party, mini zapasy sumo, bańki mydlane, wyścigi i konkurencje grupowe z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów animacyjnych, ale przede wszystkim nasi kreatywni animatorzy w kreatywnych strojach sprawiają, że każde organizowane przez nas wydarzenie, zabawy dla dzieci zostają w pamięci na długo.

Organizujemy taneczne zabawy dla dzieci, sportowe, edukacyjne ale również prowadzimy różnorodne warsztaty dla dzieci slime, małego cukiernika, kodowania i programowania z elementami robotyki i inne. Wszelkie zapewniane przez nas atrakcje podczas animacji i zabaw dla dzieci zależą od charakteru wydarzenia. Dbamy o to aby wśród naszych atrakcji każde dziecko znalazło coś odpowiedniego dla siebie.

Organizujemy animacje dla dzieci Łódź / Pabianice zarówno podczas przyjęć okolicznościowych: komunie, chrzciny wesela ale również zapewniając czas dzieciom podczas pikników rodzinnych, firmowych organizowanych przez pracodawców dla swoich pracowników i ich rodzin a także animacji podczas dni wolnych w placówkach oświatowych tworząc w firmach, bezpieczny „kącik dla malucha” czy „dzień w pracy z rodzicem” a także Dni Dziecka, Mikołajki, wigilie.

Zapewniamy mnóstwo ruchu, śmiechu i wspaniałej zabawy.

Animacje i zabawy