Strefa Kreatywnośc Agencja Eventowa

Kompleksowa obsługa eventów online

Zbudowanie zintegrowanego i zmotywowanego zespołu, z wykorzystaniem najnowszych technologii może być proste i wygodne. Zadbamy o to!

Wydarzenie w formie online otwiera wiele furtek do team buildingu. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości co do skuteczności wirtualnych integracji. Dzięki zdalnemu eventowi każdy ma możliwość wziąć udział w rozrywce bez wychodzenia z domu, przez co jesteśmy w stanie zniwelować dzielący Was dystans i zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Integracja online to nie tylko statyczne siedzenie przed urządzeniem, ale przede wszystkim czynne włączenie pracowników do wspólnej zabawy.

event online

Co możemy zaoferować?

A professional sommelier demonstrates his skills by smelling a cork from a freshly opened wine drink. Sommelier.

Event tematyczny Online

Wspólna Integracja online wpływa na rozwinięcie umiejętności pracy w grupie oraz wspiera dążenie do osiągnięcia wyznaczonego celu. Za pomocą połączenia przyjemności z pożytecznym, stworzyliśmy perfekcyjne rozwiązanie, które nie tylko wesprze podtrzymanie relacji wśród pracowników, ale także przyniesie wartościowe korzyści dla firmy. 
Close up photo business people he him his she her modern office lawyer attorney analyst manager banker boss chief occupation show team fortune results overjoyed scream shout dressed formal wear

Gry integracyjne Online

Pracownicy otrzymują zadania, które będą musieli wykonać samodzielnie lub we wcześniej wyznaczonym zespole. Sukces uczestników będzie zależny od ich szybkości, wiedzy oraz współpracy. Pamiętajcie jednak, że być może znajdzie się osoba, która przeszkodzi Wam w działaniach, a wylicytowane pytania mogą Was drogo kosztować…

DSC_0513

Upominki eventowe

Pakiety prezentowe Smart Gift z dostawą „prosto do drzwi” to doskonały sposób na uzupełnienie  eventu online, zaangażowanie pracowników w tematyczny pokaz online oraz podziękowanie za ich trud i wysiłek włożony w rozwój organizacji. 

Co mówią o nas klienci

"Kreatywność, pełen profesjonalizm i wysoka jakość obsługi klienta. Szczególnie doceniam maksymalne odciążenie zarówno w sprawach organizacyjnych, jak i technicznych (co przy firmowej Wigilii ONLINE, było mega dużym plusem) oraz elastyczność i błyskawiczną reakcję na wszelkie zgłoszenia. W dodatku wszystko za konkurencyjną cenę. Gorąco polecam - warto związać się na dłużej."

Karolina Kowal

Kierownik Działu Marketingu - Makolab

„Wyjątkowo kreatywny zespół tworzący magiczne eventy zarówno typowo biznesowe jak i rodzinne – kto nie jeździł na monster truck’u ten nie wie co stracił”

Aleksandra Strugalska

Viral Code

” Świetnie przygotowane. Pełen profesjonalizm, wszystko szczegółowo zaplanowane i zrealizowane. O nic nie musiałem się martwić w czasie eventu. Michał i Ewa wszystko wzięli na swoje barki. Polecam”

Michał Janusz

PowerFizjo

Chcesz zorganizować wyjątkowy event?

Zdejmiemy Ci to z głowy!

Gratulacje!

Teraz możemy
Przygotować dla Ciebie
Doskonałą ofertę

Skontaktujemy się tak szybko, jak tylko jest to możliwe!