Strefa Kreatywnośc Agencja Eventowa

Kompleksowa obsługa eventów online

Dołożymy wszelkich starań, aby Twój event zapadł w pamięci pracowników na długi czas...

event online

Co możemy zaoferować?

A professional sommelier demonstrates his skills by smelling a cork from a freshly opened wine drink. Sommelier.

Event tematyczny Online

Wspólna Integracja online wpływa na rozwinięcie umiejętności pracy w grupie oraz wspiera dążenie do osiągnięcia wyznaczonego celu. Za pomocą połączenia przyjemności z pożytecznym, stworzyliśmy perfekcyjne rozwiązanie, które nie tylko wesprze podtrzymanie relacji wśród pracowników, ale także przyniesie wartościowe korzyści dla firmy. 
71283632_703622823488449_9179902428291253846_n

Animacje podczas Home Office

Podczas naszych animacji zabierzemy dzieci do świata bohaterów, bajek oraz wiedzy. Zachęcimy pociechy do czynnego udziału w proedukacyjnych zajęciach za pomocą warsztatów tanecznych i plastycznych, a także ciekawych eksperymentów.
Beautiful woman in glasses and headphones sit on couch, listen music and dance. Gray laptop on knees and female hands are up.

Gry integracyjne Online

Pracownicy otrzymują zadania, które będą musieli wykonać samodzielnie lub we wcześniej wyznaczonym zespole. Sukces uczestników będzie zależny od ich szybkości, wiedzy oraz współpracy. Pamiętajcie jednak, że być może znajdzie się osoba, która przeszkodzi Wam w działaniach, a wylicytowane pytania mogą Was drogo kosztować…

Zbudowanie zintegrowanego i zmotywowanego zespołu, z wykorzystaniem najnowszych technologii może być proste i wygodne.

Wydarzenie w formie Online otwiera wiele furtek do team buildingu. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości co do skuteczności wirtualnych integracji. Dzięki zdalnemu eventowi każdy ma możliwość wziąć udział w rozrywce bez wychodzenia z domu, przez co jesteśmy w stanie zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Integracja online to nie tylko statyczne siedzenie przed urządzeniem, ale przede wszystkim czynne włączenie pracowników do wspólnej zabawy.

Jak wygląda współpraca z nami?

  • Pierwsze spotkanie to omówienie Państwa potrzeb i celu Eventu
  • Przygotowanie przez nas spersonalizowanej oferty
  • Kolejnym krokiem jest dogranie wszelkich szczegółów
  • Spotkanie testowe, na którym mogą Państwo sprawdzić jak Event wygląda od strony technicznej
  • Na każdym kroku realizacji jesteśmy do Państwa dyspozycji
  • Naszym celem jest zdjęcie z Państwa ciężaru organizacji wydarzenia
  • Realizacja wydarzenia
  • Omówienie oraz feedback

Co mówią o nas klienci

"Kreatywność, pełen profesjonalizm i wysoka jakość obsługi klienta. Szczególnie doceniam maksymalne odciążenie zarówno w sprawach organizacyjnych, jak i technicznych (co przy firmowej Wigilii ONLINE, było mega dużym plusem) oraz elastyczność i błyskawiczną reakcję na wszelkie zgłoszenia. W dodatku wszystko za konkurencyjną cenę. Gorąco polecam - warto związać się na dłużej."

Karolina Kowal

Kierownik Działu Marketingu - Makolab

„Wyjątkowo kreatywny zespół tworzący magiczne eventy zarówno typowo biznesowe jak i rodzinne – kto nie jeździł na monster truck’u ten nie wie co stracił”

Aleksandra Strugalska

Viral Code

” Świetnie przygotowane. Pełen profesjonalizm, wszystko szczegółowo zaplanowane i zrealizowane. O nic nie musiałem się martwić w czasie eventu. Michał i Ewa wszystko wzięli na swoje barki. Polecam”

Michał Janusz

PowerFizjo

Czas zmienić oblicze Online

Podejmujemy się tego wyzwania!

Gratulacje!

Teraz możemy
Przygotować dla Ciebie
Doskonałą ofertę

Skontaktujemy się tak szybko, jak tylko jest to możliwe!