Nasza zespół :)

Ewa

Organizacja każdej imprezy będzie banalnie łatwa jeśli zatrudnisz tą specjalistkę. Każda impreza jest dopięta na ostatni guzik. Uwielbia pracę z dziećmi i sprawianie by czas podczas eventu był niezapomniany. Zaś dla dorosłych na każdej imprezie potrafi zaskoczyć niesamowitą kreatywnością, dzięki czemu imprezy firmowe i integracyjne przechodzą do historii.

Michał

człowiek orkiestra, porwie do tańca na każdym wydarzeniu,a jako Konferansjer czuje się jak ryba w wodzie. Wodzirej, tancerz i Animator. Nie jest dla niego problemem wcielić się w rolę postaci z Krainy Lodu lub Superbohatera. Dzieci go wprost uwielbiają. Kreatywny mózg wszelkich eventowych operacji i aktor w przedstawieniach dla dzieci. Po prostu Michał :)

Sandra

Natalia

Karolina

rozchmurzy każdego małego marudę, a animacje prowadzi z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Praca z dziećmi jak wiecie niekiedy łatwa nie jest, ale gdy Karolina widzi uśmiechnięte buzie na koniec każdej imprezy, to nic nie jest w stanie odebrać jej ogromnego uczucia satysfakcji :) Pozytywna, energiczna, a przy tym dbająca o bezpieczeństwo nawet najmniejszych pociech :)

Angela

Monika

Marta

Można stwierdzić że urodziła się po to by sprawiać radość innym, a w szczególności naszym małym milusińskim. Charyzmatyczna, odpowiedzialna, empatyczna, z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie. Pozytywnie nastawiona do życia, lubi jak się coś dzieje. Zadowolona, uśmiechnięta buzia dziecka to dla niej największa motywacja i satysfakcja.